Gizlilik Politikası Bu Gizlilik Politikası belgesinde Pozitifmak şirketi www.parcadelisi.com  olarak geçecektir.

1- www.parcadelisi.com sitemizden üye olarak tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2- www.parcadelisi.com üyelik işlemleri sırasından kullanıcılardan isim, soyad, kendi oluşturduğunuz şifreniz, mail bilgileriniz ve satın aldığınız ürünleri kolay bir şekilde size yollayabilmemiz için adres bilgileriniz alınmaktadır. Üye olma aşamasında gizlilik politikamızı kabul etmeniz gerekmektedir.

3- www.parcadelisi.com üyelerimiz “HESABIM” bölümünden kişisel bilgi ve adreslerini istediği zaman değiştirebilir veya silebilirler.

4- Üye olan veya üye olmayan herkes dilediği zaman 0553 300 80 84 nolu “Destek” hattımızdan arayarak iletişime geçebilirler.

5- www.parcadelisi.com, müşterilerine ve ziyaretçilerine ait bilgileri, üçüncü kişi ve kurumlara vermemeyi taahhüt eder. Sadece ürünleri adresinize teslim edebilmek için bu bilgilere ihtiyaç duyar. Herhangi bir hukuksal soruşturma durumunda ise makamlarca yasal yollardan talep edilecek bilgiler, sadece ilgili makama verilecektir .

6-Kayıtlı müşteri bilgileri sadece müşterinin kendisi ile ilgili işlemlerde kullanılır. www.parcadelisi.com tarafından gönderilebilecek duyuru/bilgilendirme maillerinin gönderimi, müşterinin onayı doğrultusunda yapılır.

7-Müşteri/ziyaretçiler ile www.parcadelisi.com arasındaki iletişimin güvenliği, 256 bit şifreli koruma sağlayan SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. Şifrelemenin aktif olduğunu, Üye olma ve ödeme sayfasında , internet tarayıcınızın alt veya üst kısmında görebileceğiniz bir kilit veya anahtar simgesinden ve adres satırının “https://” ile başlamasından anlayabilirsiniz.